Üretim hattı

AUTCtam otomatik üretim hattına sahip ilk üç fabrikadan biridir.Aylık 100.000 adet üretim kapasitesi.Tüm makineler kaliteli, ihraç edilen standartta, nakliye kolaylığı ile ve ambalaj bandı araştırma, geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmıştır.

 

Anhui Uniform Trading Co.Ltd fabrika üretim hattı 0

Anhui Uniform Trading Co.Ltd fabrika üretim hattı 1

Anhui Uniform Trading Co.Ltd fabrika üretim hattı 2

OEM / ODM

AUTC şirketigelişmiş üretim yönetimine sahiptir ve ayrıca teknik yenilikler yapmaya devam etmektedir.OEM ve ODM işbirliği de memnuniyetle karşılanmaktadır.Biz sadece Çin'de başarılı satışlar yapmakla kalmıyoruz, aynı zamanda ABD, Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye ve diğer ülkeler dahil olmak üzere dünyadaki 100'den fazla ülke ve bölgeye ihracat yapıyoruz.Kaliteli ürünler büyük bir karşılama ve övgüye tabidir.

 

Anhui Uniform Trading Co.Ltd fabrika üretim hattı 0Anhui Uniform Trading Co.Ltd fabrika üretim hattı 1Anhui Uniform Trading Co.Ltd fabrika üretim hattı 2

Ar-Ge

1 Nanoelektronik, Optoelektronik ve Manyetik
Nanopartiküllerin Makroskopik Tünel Açma Etkisi, Mikroelektronik Cihazların Minyatürleştirilmesinin Sınırlarını Belirlemiştir.Sınır On Yıl İçinde Ulaşılacak.Nanoelektronik Devreleri Çözme Fikri Şu Anda İki Kategoriye Ayrılabilir.Biri Fotolitografi Yöntemi ile Üretilen Entegre Devrede İki Foton Işın Teknolojisinde Kuantum Dolanıklık Halini Kullanmak ve Cihazın Sınırını 25nm'ye Düşürmek Mümkün.Diğeri, Protein Diyotları ve Karbon Nanotüpleri Kurşun ve Moleküler Teller Olarak Kullanarak Silikonun Yerini Alacak Yeni Malzemeler Geliştirmek.Tek Atomlu Manipülasyon, Yeni Konsept Cihazların Oluşumunda Önemli Bir Yoldur.
 
2 Nanotıp ve Biyoloji
Proteinler, Dna, Rna'dan Virüslere, Hepsi 1-100 Nm Ölçek Aralığındadır, Dolayısıyla Nanoyapılar da Yaşam Olgularındaki Temel Şeylerdir.Hücrelerdeki Organeller Ve Diğer Yapısal Birimler, Belirli İşlevleri Gerçekleştiren "Nano-Makineler"dir.Hücreler "Nano-Atölyeler" gibidir ve Bitkilerdeki Fotosentez "Nano-Fabrikalar"ın Tipik Örnekleridir.Nanopartiküllerin Boyutu Canlı Organizmalardaki Hücreler ve Kırmızı Kan Hücrelerinden Genellikle Daha Küçük Olur, Bu da Tıbbi Araştırmalar İçin Yeni Fırsatlar Sağlar.
Geliştirilmekte Olan Biyoçipler, Hücre Çipleri, Protein Çipleri (Biyomoleküler Çipler) ve Gen Çipleri (yani Dna Çipleri) İçermektedir, Bunların Hepsi Entegrasyon, Paralellik ve Hızlı Tespit Avantajlarına Sahiptir ve Nanobiyomühendisliğin Son Teknolojisi Haline Gelmiştir.Klinik Teşhis, İlaç Geliştirme ve İnsan Genetik Teşhisinde Direkt Uygulamalar Olacaktır.İnsan Vücuduna İmplant Edildikten Sonra Kişiler Her Zaman ve Her Yerde Tıbbi Tedaviden Yararlanabilirler ve Hastalığın Öncül Bilgileri Dinamik Tespitte Bulunarak Erken Teşhis ve Önleme Mümkün Olur.
Nano Ward, Normal Dokulara Zarar Vermez, Kardiyovasküler ve Serebrovasküler Damarlardaki Trombüs ve Yağ Birikintilerini Kaldırmaz ve Hatta Virüsleri Fagositoz ve Kanser Hücrelerini Öldürmek İçin Kullanabilir.Diğer Tip ise Biyomoleküllerin Aktivitelerinden Yararlanarak Geliştirilen Nanomalzemelerdir.Canlı Organizmalarda Kullanılmak Yerine Başka Nanoteknoloji veya Biyomalzemelerde Kullanılabilirler.Bir Tür Canlı Organizmalar İçin Uygun Nanomalzemelerdir.Hastalıkların Erken Teşhisi, İzlenmesi ve Tedavisinde Çeşitli Nanosensörler Gibi Malzemeler Kullanılmaktadır.Çeşitli Nanomekanik Sistemler Hastalığın Konumunu Hızla Belirleyebilir ve Hedefli Bir Şekilde Mikrofabrikasyona İlaç Enjekte Edebilir.
 
3 Milli Savunma Teknolojisinde Uygulama
Nanoteknolojinin Savunma ve Askeri Alanda Devrimci Etkisi Olacak.Örneğin: Sanal Eğitim Sistemleri ve Muharebe Alanında Gerçek Zamanlı Temas İçin Nanoelektronik Cihazlar Kullanılacak;Kimyasal, Biyolojik ve Nükleer Silahlar İçin Nano Tespit Sistemleri;Yeni Nanomalzemeler Konvansiyonel Silahların Vuruş ve Koruma Yeteneklerini Artırabilir;Robotlar Özel Keşif ve Saldırı Görevlerini Tamamlayabilir;Küçük Bir Taşıyıcı Roketten Yüzlerce Nano Uydu Fırlatılarak Farklı Yörüngelere Göre Uydu Ağı Oluşturularak Dünyanın Her Köşesi İzlenebilir ve Savaş Alanı Daha Şeffaf hale getirilebilir.Nanomalzemelerin Gizlilik Teknolojisinde Uygulanması Özellikle Göz Alıcıdır.
Radar Gizli Teknolojisinde, Ultra Yüksek Frekanslı Elektromanyetik Dalga Soğurucu Malzemelerin Hazırlanması Anahtardır.Nanomalzemeler Yeni Nesil Gizli Malzemeler Olarak Geliştiriliyor.
 
4 Nano-Seramiklerin Güçlendirilmesi ve Sertleştirilmesi
Gelişmiş Seramik Malzemeler, Yüksek Sıcaklık ve Güçlü Korozyon gibi Zorlu Ortamlarda Vazgeçilmez Bir Rol Oynar.Ancak Gevreklik Seramik Malzemelerin Aşılmaz Bir Zayıflığıdır.Metal Benzeri Süperplastisiteye Sahip Nanoseramikler, Nanomalzeme Araştırmalarında Dikkatin Odak Noktasıdır.Şu anda Nano-Seramik Tozlarının Hazırlanması Nispeten Olgun, Yeni Prosesler ve Yeni Yöntemler Sürekli Ortaya Çıkıyor ve Üretim Ölçeği Elde Edildi.Nano-Seramik Tozun Hazırlama Yöntemleri Temel olarak Gaz Fazı Yöntemi, Sıvı Faz Yöntemi, Yüksek Enerjili Bilyalı Öğütme Yöntemi vb. İçerir. Gaz Faz Yöntemi, İnert Gaz Yoğunlaştırma Yöntemi, Plazma Yöntemi, Gaz Piroliz Yöntemi, Elektron Işını Buharlaştırma Yöntemi vb. İçerir. Sıvı Faz Yöntemleri, Kimyasal Çöktürme Yöntemi, Alkoksit Hidroliz Yöntemi, Sol-Jel Yöntemi, Hidrotermal Yöntem, vb. İçerir.
 
5 Katalizde Uygulamalar
Katalizörler, Reaksiyon Süresini Kontrol Eden, Reaksiyon Verimliliğini ve Reaksiyon Hızını Artıran Birçok Kimyasal ve Kimyasal Alanda Önemli Bir Rol Oynar.Nanopartiküller, Özellikle Organik Maddelerin Hazırlanmasında, Yarı İletken Fotokatalistlerde Katalizör Olarak Yaygın Olarak Kullanılmaktadır.
 
6. Kaplamada Uygulama
Nanomalzemeler Yüzeyinin ve Yapısının Özelliği Nedeniyle Genel Malzemelerden Elde Edilmesi Zor, Güçlü Canlılık Gösteren Mükemmel Özelliklere Sahiptir.Yüzey Kaplama Teknolojisi Bugün Dünyada da Sıcak Bir Noktadır.Nanomalzemeler Yüzey Kaplama İçin İyi Bir Fırsat Sağlar, Malzemelerin İşlevselleştirilmesini Çok Kolaylaştırır.Geleneksel Kaplama Teknolojisi Yardımıyla Nano Malzemeler Eklenerek, Fonksiyonda Bir Sıçrama Gerçekleştiren ve Geleneksel Kaplamanın İşlevini Değiştiren Nano-Kompozit Sistem Kaplaması Elde Edilebilir.Nano Kaplama, Kaplama Teknolojisine Yeni Bir Teknolojik Devrim Getirecek İyi Uygulama Beklentilerine Sahiptir ve Kompozit Malzemelerin Araştırma, Geliştirme ve Uygulamasını Teşvik Eder.
7. Diğer İnce Kimyasallarda Uygulama
İnce Kimya Sanayii Çok Sayıda Ürün, Geniş Kullanım Alanıyla İnsan Hayatını Her Yönüyle Etkileyen Büyük Bir Sanayi Alanıdır.Nanomalzemelerin Üstünlüğü Hiç şüphesiz Güzel Kimya Endüstrisine Müjdeler Getirecek ve Eşsiz Gücünü Gösterecektir.Nanomalzemeler Kauçuk, Plastik ve Kaplamalar gibi İnce Kimyasal Alanlarda Önemli Bir Rol Oynayabilir.
Nanobilim, Temel Bilimi ve Uygulamalı Bilimi, Temelde Nanoelektronik, Nanomalzemeler ve Nanobiyoloji Dahil, Bütünleştiren Gelişmekte Olan Bir Bilimdir.21. Yüzyıl Nanoteknoloji Çağı Olacak.Nanomalzemelerin Uygulanması Çeşitli Alanları İçerir ve Mekanik, Elektronik, Optik, Manyetizma, Kimya ve Biyoloji Alanlarında Geniş Uygulama Beklentilerine Sahiptir.Nanobilim ve Teknolojinin Doğuşu İnsan Toplumunu Derinden Etkileyecek Ve Başta Enerji, İnsan Sağlığı ve Çevre Koruma gibi Temel Konular olmak üzere İnsanların Karşılaştığı Birçok Sorunu Temelden Çözmek Mümkün.Nanomalzemeler, Malzeme Bilimi Alanında Parlayan Bir Yıldız Olacak ve Yeni Malzemeler, Enerji, Bilgi ve Diğer Alanlarda Çok Önemli Bir Rol Oynayacak.Hazırlama ve Modifikasyon Teknolojisinin Sürekli Gelişimi İle Nanomalzemeler, İnce Kimyasallar ve İlaç Üretimi Gibi Birçok Alanda Giderek Yaygın Olarak Kullanılacaktır.
Mesaj bırakın